GRUP DERSLERİYIN YOGA

Yin yoga; pilates,koşu,fitness gibi yang yani daha çok kaslara yük bindirdiğimiz çalışmaların aksine bağ dokuları esnetmeyi hedefleyen, tamamlayıcı bir stildir. Zihni dinginleştirmeye, nefesi farketmeye ve içe dönmemize alan yaratan yin yoga ile biraz daha topraklanmayı, biraz daha teslimiyeti deneyimleyin. Bağ dokular kaslardan daha sert ve kuru dokular olduğu için pozlarda 3 ile 5 dakika kaldığımız yin yoga pozları ile bağ dokuları (fasya) estenip, kuvvetlendirmeye alan tanır.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/grup-dersleri

GRUP DERSLERİYOGAFLY / ANTIGRAVITY YOGA

Geleneksel yoga, pilates, dans, akrobasi ve tırmanma gibi dünyanın birçok egzersiz yöntemlerini bir araya getiren Antigravity yoga/fitness ile yer çekimine meydan okuyun! Paraşüt kumaşından yapılmış bir hamak yardımıyla yapılan Antigravity Yoga/Fitness beden ve zihin bütünlüğünü sağlayan bütüncül bir sistemdir.Bu sayede vücut esnekliğinizi ve direncini arttırırken aynı zamanda farkındalığınızı arttırır. Siz de uçmaya, eğlenmeye ve içinizdeki çocuğa "merhaba" demeye hazır mısınız?

RANDEVU AL

pilatespoint.net/grup-dersleri

GRUP DERSLERİ4'LÜ REFORMER GRUP

Reformer grup dersleri, grup enerjisinin eğlencesi ile tempolu ve motivasyonu yüksek bir ders seçeneği sunmaktadır.

Pilatesle daha önce tanışmış olan öğrencilerimize önerdiğimiz reformer grup derslerinde, kısa sürede fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz

RANDEVU AL

pilatespoint.net/grup-dersleri