PERSONAL TRAININGPİLATES

Reformer, tüm pilates ekipmanları arasında en çok kullanılanı olup, yaratıcısı Joseph Pilates'ten günümüze modifiye ve modernize edilmiştir. 500 den fazla hareketin uygulanabileceği reformer, farklı kas gruplarının en verimli ve güvenli şekilde çalıştırabilme olanağı sağlar. Çıkış noktası fizik tedavi olmasına karşın, günümüzde teknoloji çağının getirdiği çeşitli kassal ve iskelet sistemlerindeki problemlerin de çözümünde etkin bir rol oynar. Nefes ile zihin ve beden bütünlüğünü sağlarken, esnek ve kuvvetli kaslara sahip olursunuz.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/personal-training

PERSONAL TRAININGFONKSİYONEL TRAINING

Günlük hareketlerimizi daha kolay hale getirebilmek için tüm vücut kas ve iskelet sistemini dengeli ve koordineli olarak çalıştırılmasına "fonksiyonel antrenman" denir. Fonsitonel Training için kendi vücut ağırlığımız veya farklı ekipmanlar kullanılabilir. Antrenman prensipleri ve düzlemlerine bağlı kalınarak yapılan foksiyonel antrenmanlar tüm dünyada en çok tercih edilen fitness trendlerinin başında gelir.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/personal-training

PERSONAL TRAININGKICK BOKS

Hem yumruk atmayı hem de tekme atmayı öğrenirken bütün stresinizden kurtulacak tek bir derste bile yüzlerce kalori yakıp hızla sıkı bir görünüme kavuşacaksınız.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/personal-training

PERSONAL TRAININGBOKS

Boks belki de tarihi en eskilere dayanan sporların başında gelmektedir. Günümüzde profesyonel bir şekilde müsabakaları da yapılan boks, aynı zamanda hobi amaçlı olarak pek çok boks salonunda ve spor merkezinde uygulanmaktadır.

Boks bilinçsiz bir şekilde yapıldığında veya alanında uzman kişilerin gözetiminde uygulanmadığında oldukça tehlikeli bir spordur.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/personal-training

PERSONAL TRAININGOUTDOOR TRAINING

Stüdyomuzun konumu itibariyle fonsiyonel training çalışmalarının açık havada oksijenin bol kullanıldığı Fenerbahçe sahilinde, çeşitli ekipmanlarla yapılan dinamik bir egzersizdir. Hem yaptığımız antrenmanın hem de açık havanın etkilerini hissedebileceğiniz keyifli bir çalışmadır.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/personal-training