PİLATES DERSLERİBİREBİR PİLATES

Reformer, tüm pilates ekipmanları arasında en çok kullanılanı olup, yaratıcısı Joseph Pilates'ten günümüze modifiye ve modernize edilmiştir. 500 den fazla hareketin uygulanabileceği reformer, farklı kas gruplarının en verimli ve güvenli şekilde çalıştırabilme olanağı sağlar. Çıkış noktası fizik tedavi olmasına karşın, günümüzde teknoloji çağının getirdiği çeşitli kassal ve iskelet sistemlerindeki problemlerin de çözümünde etkin bir rol oynar. Nefes ile zihin ve beden bütünlüğünü sağlarken, esnek ve kuvvetli kaslara sahip olursunuz.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/pilates-dersleri

PİLATES DERSLERİDÜET/TRIO

İki ve üç kişilik aletli pilates dersidir. Düet ve trio dersler, genellikle partnerle spor yapmayı tercih eden bireyler için uygundur. Fiziksel özellikler açısından uyum sağlayacak öğrencilerin derslerin işleyişi açısından uyumlu olması idealdir.

*Spesifik fiziksel problemleri olan kişiler için birebir dersler tavsiye edilmektedir.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/pilates-dersleri

PİLATES DERSLERİ4'LÜ REFORMER GRUP

Reformer grup dersleri, grup enerjisinin eğlencesi ile tempolu ve motivasyonu yüksek bir ders seçeneği sunmaktadır.

Pilatesle daha önce tanışmış olan öğrencilerimize önerdiğimiz reformer grup derslerinde, kısa sürede fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz .

RANDEVU AL

pilatespoint.net/pilates-dersleri

PİLATES DERSLERİHAMİLE PİLATESİ

Anne adayı bebekle birlikte yeni bir yolculuğa başlar. Bu süreçte bedensel, ruhsal, hormonal vb. açısından birçok değişime uğrar. Ancak bu heyecanlı yolculuğu daha keyifli ve güvenli geçirmek adına hamile pilatesi yapmak çok doğru bir tercih olur. Rahat bir doğum olanağı sağlayan hamile pilatesi, doktor onayı olması önem teşkil eder. Önerilen başlama zamanı 12-16 haftadır. Egzersiz sıklığı haftada iki veye üç gün süre ile doğuma kadar güvenli bir şekilde yapılabilir.

RANDEVU AL

pilatespoint.net/pilates-dersleri